Slechts helft van huidige pc's valide voor Vista
Slechts de helft van de huidige pc’s is geschikt om Windows Vista te draaien.Dat zegt onderzoeksbureau Gartner, dat it-managers een eigen lijst specificaties voor de opvolger van Windows XP biedt.
Het probleem is met name de videokaart: die moet over minimaal 1 GB aan geheugen beschikken. Andere eisen: tenminste een Pentium 4 processor met 1 GB aan RAM (ruim twee keer zoveel als standaard aanwezig is), en notebook gebruikers kunnen volgens het onderzoeksbureau maar beter wachten op een Intel Core Duo, ook met 1 GB RAM.
Geruchten gaan wel dat Gartner te pessimistisch heeft geoordeeld over de Windows variant. Microsoft komt met verschillende versies van Vista, waaronder een versie voor notebooks. Vista zou op systemen met weinig inhoud aan processor- en videovermogen haar snelheid en vermogen automatisch aanpassen, aldus Microsoft.
Bron: www.computable.nl
Geplaatst op 10 april 2006 om 10:47
Meer berichten, archief april 2006

Door via ICTWaarborg kennis te delen hoef je niet steeds zelf het wiel uit te vinden.



