Vakgroepen

Al ruim zeven jaar is ICTWaarborg de brancheorganisatie van:

ICTWaarborg op Twitter

Branche aan het woord

Door via ICTWaarborg kennis te delen hoef je niet steeds zelf het wiel uit te vinden.
Herman Bron, Digno Computers

Hauppauge maakt wereldwijd TV kijken mogelijk.

Fabrikant Hauppauge, bekend van computer televisie, radio en satelliet ontvangstproducten, heeft vandaag bekend gemaakt dat men nieuwe consumentensoftware voor haar producten zal gaan verspreiden die het mogelijk maken om ontvangen multimedia signalen live te kunnen streamen via WLAN en/of UMTS.

Hierdoor is het mogelijk om bijvoorbeeld satellietsignalen te streamen naar laptop, PDA of mobiele telefoon. Enige voorwaarde is wel dat het multimedia apparaat waar naar gestreamd gaat worden beschikt over Micorsoft Mediaplayer. Hauppauge zal de nieuwe software, met de naam ORB, vanaf donderdag tijdens de CeBIT beurs in Hannover aan het publiek presenteren.
De hardwarekaarten van Hauppauge die worden ondersteund in de nieuwe software zijn alle kaarten en/of USB producten die zich in de Hauppauge verkooplijn "Win TV" bevinden. De nieuwe software heet ORB en is in samenwerking met het bedrijf ORB Networks gemaakt. De software is gratis te gebruiken nadat de gebruiker zich kostenloos heeft aangemeld en waarneer men de installatie die daarna volgt heeft voltooid. De software kan alleen kostenloos gebruikt worden waarneer men geregistreerde gebruiker is van een "Win TV" product dat in het verleden gekocht is of wanneer men direct na een nieuwe aankoop zich registreert.

Geplaatst op 11 mei 2006 om 07:43

Meer berichten, archief mei 2006


Zoek een deelnemer



ICTWaarborg werkt samen met

Laatste ICTWaarborg-nieuws

Meer nieuws

Nieuwsbrief/perslijst

E-mailadres:

Abonneer mij op:

Veel gelezen artikelen


ICTWaarborg op Twitter ICTWaarborg op LinkedIn ICTWaarborg op Facebook ICTWaarborg op Hyves Volg ICTWaarborg via RSS