Olympus maakt het mogelijk!
Iedere consument die in de maanden november en december van dit jaar een Olympus µ-740 camera aanschaft krijgt van Olympus de kans om deel te nemen aan een workshop “fotogenie(k) worden”. Deze workshops zullen in januari starten en op 9 locaties in Nederland gevolgd kunnen worden.De afgelopen maanden heeft Olympus een groot aantal nieuwe digitale camera's op de markt gebracht, waaronder een aantal aantrekkelijke modellen voor de consumentenmarkt. Om de nieuwe camera's onder de aandacht van een breed publiek te brengen, is Olympus gestart met een groots opgezette najaarscampagne.
In het kader van deze campagne worden consumenten die de Olympus
µ-740 aanschaffen beloond met een workshop “fotogenie(k) worden”.
De nadruk van de cursus zal meer liggen op het fotograferen zelf dan op het gebruik van de camera. Men moet hierbij denken aan hoe kijk ik anders naar lichtinval en hoe stel ik een andere compositie op. De camera is dusdanig intuitief in gebruik dat iedereen er goede foto’s mee kan maken, als men de basis maar onder de knie heeft. En daar gaat het bij deze workshop om.
Voor de consument is ook het aanmelden eenvoudig gehouden, in elke doos treft men een flyer aan die ingfevuld dient te worden. Deze dient samen met het kopie-aankoopbewijs naar Olympus gestuurd te worden. Olympus zal binnen een week na ontvangst bevestiging van ontvangst sturen en de aktie verder toelichten.
De workshop heeft als voornaamste doel, het maken van betere foto’s zodat er meer van de camera genoten kan worden.
Geplaatst op 17 november 2006 om 09:20
Meer berichten, archief november 2006

Hoe ICTWaarborg bedrijven helpt zich te onderscheiden in service sprak mij erg aan.



