Vakgroepen

Al ruim zeven jaar is ICTWaarborg de brancheorganisatie van:

ICTWaarborg op Twitter

Branche aan het woord

Hoe ICTWaarborg bedrijven helpt zich te onderscheiden in service sprak mij erg aan.
Twan de Rond, Hipco Computers

Is payrolling ook voor computerwinkels interessant!?

Afbeelding bij Is payrolling ook voor computerwinkels interessant!?

Onder de nieuwe wetgeving loopt u als ondernemer steeds meer werkgeversrisico’s en neemt voor u ook de administratieve rompslomp alleen maar toe. Payrolling is sterk in opkomst, omdat dit ondernemers enorm veel tijd en kosten kan besparen. ICTWaarborg heeft sinds een exclusieve samenwerkingsovereenkomst met Repay Payroll. Dankzij deze exclusieve samenwerking krijgt u als lid van ICTWaarborg een scherpe korting op de tarieven van Repay Payroll.

Wat is payrolling?
Bij payrolling neemt de payrollorganisatie het formele werkgeverschap over van medewerkers die door de ondernemer zelf geworven en geselecteerd zijn. De ondernemer loopt hierdoor geen werkgeversrisico’s bij ziekte of arbeidsongeschiktheid en betaalt dus alleen voor de daadwerkelijk gewerkte uren. Ook wordt de ondernemer verlost van alle administratieve rompslomp zoals contractadministratie, de loonbetalingen, ontslagprocedures, loonbetaling bij ziekte en alle overige verplichtingen. Het is dus een puur administratieve constructie en het personeel blijft exclusief voor de ondernemer werken.
De voordelen van Repay Payroll:
o Maximaal flexibel ondernemen.
o Geen vaste urenverplichting.
o Totale juridische en werkgeversrisico’s afgedekt.
o Alle kosten per gewerkt uur direct inzichtelijk.
o All-in tarief, geen facturen achteraf.
o Deskundige helpdesk.

En de kosten?
Payroll is in veel gevallen goedkoper dan wanneer u de medewerkers zelf in dienst zou nemen en u weet precies waar u aan toe bent. Bent u geïnteresseerd in de speciale tarieven van Repay Payroll? Bel voor meer informatie of een afspraak met onderstaand telefoonnummer. Vergeet niet te vermelden dat u lid bent van ICTWaarborg!
Repay maakt ondernemer makkelijk!

Repay Payroll
Angelique van Hout (Verkoop Binnendienst)
Postbus 40
5126 ZG Gilze
T 0161 – 46 00 26
F 0161 – 45 14 61
E a.vanhout@repaypayroll.nl
W www.repaypayroll.nl

Geplaatst op 15 augustus 2008 om 12:08

Meer berichten, archief augustus 2008


Zoek een deelnemer



ICTWaarborg werkt samen met

Laatste ICTWaarborg-nieuws

Meer nieuws

Nieuwsbrief/perslijst

E-mailadres:

Abonneer mij op:

Veel gelezen artikelen


ICTWaarborg op Twitter ICTWaarborg op LinkedIn ICTWaarborg op Facebook ICTWaarborg op Hyves Volg ICTWaarborg via RSS