September Computermaand
Ook dit jaar organiseert ICTWaarborg een spetterende actie voor al onze leden die hun klanten iets extra’s willen bieden. De hele computermaand zal dit jaar om het thema ICTWaarborg erkend draaien. Natuurlijk vertelt u uw klanten waarom ze hun producten beter bij een ICTWaarborg erkende winkel kunnen kopen, maar begrijpt de consument ook echt waar dat om gaat?
Elke klant in uw winkel dagen wij uit de volgende slogan af te maken.
“Ik koop bij een ICTWaarborg erkende winkel omdat….”.
Men kan deze slogan afmaken op de speciale website: www.computermaand.nl
Een fantastische beloning voor de beste creatieveling kan natuurlijk niet uitblijven. Wij sturen uw winnende klant op vakantie. Om ook op vakantie online te kunnen blijven krijgt hij/zij ook nog eens een splinternieuwe Toshiba Notebook mee!
Om de actie duidelijk bekend te maken krijgt u in het oog springende A1 en A4 posters en een stapel flyers voor op de toonbank. De flyers kunt u aan uw klant meegeven en hierop staat de website vermeld waar het antwoord kan worden doorgegeven.
Het laatste deel van dit jaar stellen wij dan ook alles in het werk om u en uw medewerkers te stimuleren meer gehoor aan ICTWaarborg te geven. Te beginnen met de september computermaand waarin de consument uw ICTWaarborg-uitleg mag vertalen. Het laatste kwartaal kunt u echter ook een mystery visit in uw winkel verwachten. Zo gaan wij meten welke winkels al actief gebruik maken van ICTWaarborg in hun verkoopgesprek en welke winkels nog wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken.
Wilt u een weekendje weg winnen?
Noem ICTWaarborg in uw gesprekken en houd onze nieuwsbrief in de gaten!
We wensen u een succesvolle computermaand toe!
Geplaatst op 1 september 2008 om 08:08
Meer berichten, archief september 2008

Door via ICTWaarborg kennis te delen hoef je niet steeds zelf het wiel uit te vinden.



