ICTWaarborg Nieuwjaarscongres
Op 7 januari organiseren wij een Nieuwjaarscongres voor onze deelnemers om samen goed voorbereid het nieuwe jaar in te gaan.
In 2018 heeft de AVG veel impact gehad op veel ondernemers. Wij hebben ons ingezet om hierin duidelijkheid te scheppen en voor handige documentatie te zorgen. In 2019 staat de e-Privacy verordening op de agenda. Ook deze verordening is van invloed op uw bedrijfsvoering. En natuurlijk staat ICTWaarborg weer klaar met informatie, documentatie en ondersteuning.
Op 7 januari 2019 organiseren wij het Nieuwjaarscongres van 11:30 tot 16:30 uur op Business University Nijenrode. Wij zullen u dan volledig voorlichten over wat 2019 voor u als ICT-ondernemer gaat betekenen. Waar liggen de kansen en uitdagingen en wat is de toekomst van ICT? Een aantal interessante sprekers zal u deze middag alles vertellen over wat u te wachten staat in 2019 en hoe u vliegend het nieuwe jaar in gaat. Zo willen we u de laatste trends laten zien op het gebied van innovatie, security, marketing en wetgeving.
Tijdens het congres zullen de volgende sprekers en onderwerpen aan bod komen:
- Rob Idink – Directeur HP | Onderwerp: de toekomst van ICT.
- Peter Vos – Marketing Management Consultant Conceptsales | Onderwerp: de toekomst van marketing en de uitdagingen waar een ICT-ondernemer marketing technisch voor staat.
- Jan Willem Alphenaar – internationaal spreker en trainer | Onderwerp: LinkedIn en in het effectief gebruik hiervan voor Sales en Marketing.
- Erik de Jong – Chief Research Officer Fox-IT | Onderwerp: Cyberbeveiliging.
- Marloes Wijnholds - Jurist ICTWaarborg | Onderwerp: Juridische blik op 2019.
Aansluitend heffen wij graag met u het glas op een voorspoedig 2019 tijdens de afsluitende nieuwjaarsborrel.
Wilt u aanwezig zijn? Geef u dan snel op, de plaatsen zijn beperkt en vanwege de grote belangstelling zal er geloot worden bij te veel inschrijvingen.
Programma
11.00 – 11.30 uur inloop
11.30 – 12.15 uur Congres
12.15 – 13.00 uur Netwerklunch
13.00 – 13.45 uur Vervolg congres
14.30 – 15.00 uur Netwerkpauze
15.00 – 16,15 uur Vervolg Congres
16.15 – 17.00 uur Nieuwjaarsborrel inclusief toost op ons 15-jarig bestaan
Locatie
Nyenrode Business Universiteit
Straatweg 25
3621 BG Breukelen
U kunt op deze locatie gratis parkeren.
Voorwaarden
- Wij maken graag zo veel mogelijk deelnemers blij. Vandaar dat inschrjving voor het Nieuwjaarscongres niet vrijblijvend is, wij rekenen op uw aanwezigheid. Annulering van uw deelname is mogelijk tot 7 dagen voorafgaand. Bij latere annulering of no-show zijn wij genoodzaakt de gemaakte kosten (€ 100,00) in rekening te brengen.
- Het aantal plaatsen in beperkt. Er kan maximaal 1 persoon per bedrijf aanwezig zijn.
- Bij meerdere inschrijven zal er worden geloot.
Meer informatie vindt u in ons extranet.